Klasyczna elegancja i nowoczesne wzornictwo: Akustyczne hexagony i wzór cegiełki w trójmiejskim biurze

Jednym z najbardziej ekscytujących projektów, które mieliśmy przyjemność realizować ostatnio, była aranżacja wnętrza jednego z trójmiejskich biur. Wyjątkowość tego projektu polegała na zastosowaniu akustycznych hexagonów wykonanych z filcu Fovere.

 

Rok

2023

Połączenie tradycji i nowoczesności

Na pierwszy rzut oka widać, że przestrzeń ta tchnie nowoczesnością dzięki geometrycznym hexagonom na ścianach. Jednakże, by dopełnić charakteru wnętrza, postanowiliśmy połączyć je z jednym z najbardziej klasycznych wzorów w designie wnętrz – cegiełką. Wzornicza klasyka w kolorze Cream prezentuje się niezwykle elegancko, tworząc ciepłą i przytulną atmosferę.

Funkcjonalność i ekologia w jednym

Nie jest tajemnicą, że filc Fovere, z którego wykonane są hexagony, jest niezwykle funkcjonalny. Świetne akustyczne parametry tego materiału sprawiają, że każda przestrzeń staje się bardziej komfortowa dla jej użytkowników. Dodatkowo, w erze dbania o środowisko, warto podkreślić, że filc ten w minimum 70% wykonany jest z materiałów przetworzonych, co czyni go wyborem zarówno praktycznym, jak i ekologicznym.

Elastyczność oferty

Jeśli spodobały Wam się wzory, które zastosowaliśmy w tym projekcie – zarówno hexagon, jak i cegiełka – możecie je znaleźć w naszej stałej ofercie. Ale nie kończymy na tym. Jesteśmy otwarci na Wasze indywidualne potrzeby. Jeśli marzycie o panelu z niestandardowym wzorem, z przyjemnością podejmiemy się jego wykonania. Wszystkie nasze panele są produkowane oraz grawerowane (cięte) w Polsce, co gwarantuje ich najwyższą jakość.

Chcecie zobaczyć więcej? Zapraszamy do zakładki „Produkty” na naszej stronie internetowej, gdzie znajdziecie pełną gamę wzorów filcu Fovere.

Z dumą tworzymy dla Was przestrzenie, które nie tylko wyglądają pięknie, ale również służą komfortowi pracy i dbają o środowisko. Nasza misja to dostarczanie rozwiązań, które są odpowiedzią na współczesne potrzeby i wyzwania designu wnętrz.

Sprawdź produkty
wykorzystane w tym projekcie